Türkçe izlemek için klikleyiniz Click to view in English
Anasayfa Tamir, Bakım ve Yenileme Servis Bilgileri İkinci El Cihazlar Biz Kimiz Erişim Bilgileri ve Kontak Formu Diğer Sitelere Linkler
 

 

> SerVİTEK > Hakkimizda
SerVITEK olarak, özellikle Rigid Optik Teleskoplar ve Endoskopik Cihazlar'ın onarımı yanısıra her türlü medikal cihaz tamir, bakım, servis ve danışmanlık hizmetleri sunmak üzere faaliyetlerimize başladık.

Rigid Optik Teleskoplar konusunda "48 Saatte Servis" ilkesiyle çalışmaktayız.

Mühendis ve teknisyenlerden oluşan uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilen uluslararası standartlara uygun tamir ve bakım hizmetlerimizin tamamı garantilidir.

Servisimizde tamir edilen cihazlar işçilik hataları ve değiştirdiğimiz parçalarda çıkabilecek sorunlara karşı 3 aydan 1 yıl'a varan sürelerde Yazılı Garantimiz altına alınmaktadır.
Anlaşmalı Periyodik Bakım Hizmetimiz ile tüm kurum ve kuruluşlar medikal cihazlarından maksimum performans ve verimlilik sağlar. SerVITEK olarak peryodik bakım anlaşmalı kurum ve kuruluşlarımıza 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Üretici, ithalatçı ve satıcı firmalara
anlaşmalı danışmanlık, keşif, tamir, bakım, montaj ve periyodik bakım hizmetleri vermekteyiz.Farkı ve güvencesi ile tanışmak için bize ulaşın, size hizmetlerimizi anlatalım >>>
SerVİTEK Biomedikal Servis Tic. ve San. Ltd. Şti.
Tel: +90 (322) 226 8967 Fax: +90 (322) 226 8920
E-mail: info@servitekoptic.com
Copyright © 2003 SerVITEK Biomedikal Tamir ve Bakım